• Platby za stravné a čiastočnú úradu nákladov v školskom zariadení /školné/.

• Informácie k platbám

Stravné

1. Za deti navštevujúce MŠ D. Štúra budova A, budova B a elokované triedy Pažitná, budú zákonní zástupcovia platiť platby za stravné nasledovne:

- prvá platba čo najskôr 36,34 €

- od 20. -25. septembra si môžete nadstaviť trvalé príkazy v sume 36,34  € / strava sa platí mesiac vopred /

číslo účtu školskej jedálne

SK61 0900 0000 0051 7163 6161

Dôležitý údaj – poznámka alebo správa pre adresáta v platobnom príkaze zadávajte  meno a priezvisko dieťaťa (pozor neuvádzať mená rodičov).

1. Za deti navštevujúce elokované pracovisko Cukrovarská a elokované pracovisko Fándlyho, budú zákonní zástupcovia platiť platby za stravné nasledovne:

- prvá platba čo najskôr 36,34 €

- od 20. -25. septembra si môžete nadstaviť trvalé príkazy v sume 36,34  € / strava sa platí mesiac vopred /

číslo účtu školskej jedálne

SK95 0900 0000 0050 7643 1504

Dôležitý údaj – poznámka alebo správa pre adresáta v platobnom príkaze zadávajte  meno a priezvisko dieťaťa  (pozor neuvádzať mená rodičov).

Čiastočná úhrada nákladov v školskom zariadení  / školné /

3. Za deti navštevujúce MŠ D. Štúra a elokované pracoviská, budú zákonní zástupcovia platiť platby za školné okrem detí navštevujúce posledný rok / predškoláci /nasledovne:

- platí sa na vždy na aktuálny mesiac do 10. v mesiaci

Prosíme zákonných zástupcov, aby platili čiastočnú úhradu nákladov v školskom zariadení / školné / v daný mesiac, nie platby vopred.

môžete si nadstaviť trvalé príkazy / napr. na 8. v mesiaci /

číslo účtu materskej školy za školné

SK37 0900 0000 0051 6784 6318

- platba za mesiac je 20,- €