• 2% dane

• Vážení rodičia,

aj tento rok sa môžete  rozhodnúť, či ponecháte všetky Vaše dane štátu, alebo či 2% z nich venujete na dobrú vec.

Budeme veľmi radi, keď podporíte 2%-ami z Vašich daní deti materskej školy.

Vaše 2% z daní budú využité účelne a zmysluplne, o čom rozhodnú zástupcovia rodičovskej rady.

Kroky pre venovanie 2% z dane:

1./ Tí, ktorí podávajú  daňové priznanie (FO), vyhlásenie k 2% z daní je už súčasťou daňového priznania.

2./ Ak ste zamestnaní: požiadajte svojho zamestnávateľa o vykonanie ročného zúčtovania preddavkov na daň z príjmov a o vystavenie potvrdenia o zaplatení dane a   najneskôr do 30. apríla 2024 obidva vyplnené formuláre na 2% z daní pošlite/ doručte daňovému úradu v mieste Vášho trvalého bydliska, alebo odovzdajte v materskej škole.

ĎAKUJEME

Vyhlasenie_V2Pv21_1_(1).pdf